محمدرضا زرسازی

محمدرضا زرسازی

رئیس هيئت مديره
دکترای مدیریت عالی کسب و کار
حسینعلی یحیایی

حسینعلی یحیایی

مدیرعامل
کارشناس ارشد عمران آب
حسن معین الدین

حسن معین الدین

عضو هيئت مديره
کارشناس ارشد گروههای محیط زیست، کشاورزی، کارشناسی رسمی دادگستری
محمدرضا محجوب

محمدرضا محجوب

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد گروه کشاورزی
فتح الله ابراهیمی

فتح الله ابراهیمی

کارشناس تمام وقت
کارشناس محیط زیست
رسول خاصی پور

رسول خاصی پور

کارشناس نیمه وقت
کارشناس ارشد جنگلداری
محمدحسین حیدری

محمدحسین حیدری

کارشناس تمام وقت
کارشناس دامپروری
سیدمحمود شبگومنصف

سیدمحمود شبگومنصف

مشاور عالی گردشگری
دکترای مدیریت بازرگانی، استاد دانشگاه
میرمحسن موسوی خونساری

میرمحسن موسوی خونساری

مدیر پروژه
دکترای تأسیسات آبی
غفار آقاجانی

غفار آقاجانی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای
محمدحسین امینی

محمدحسین امینی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای، مدیر گروه گردشگری و برنامه ریزی
محمدرضا میرزایی متین

محمدرضا میرزایی متین

;کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد عمران آب
اسماعیل جنگلی

اسماعیل جنگلی

کارشناس نیمه وقت
کارشناس برق و مکانیک
فریور پرویز فرزام

فریور پرویز فرزام

کارشناس نیمه وقت
کارشناس ارشد گروه اقتصاد
داود امیرحسینی

داود امیرحسینی

کارشناس تمام وقت
مدیر پروژه مطالعات منابع آب
سعید مؤذنی

سعید مؤذنی

کارشناس نیمه وقت
کارشناس گروه آب
اردشیر تبریزی

اردشیر تبریزی

کارشناس تمام وقت
کارشناس گروه اقتصاد
شهرام صدیق

شهرام صدیق

تکنسین تمام وقت
تکنسین گروه نقشه برداری و عمران
بیژن افسر کشمیری

بیژن افسر کشمیری

کارشناس نیمه وقت
دکترای علوم اجتماعی
منصور حکیم جوادی

منصور حکیم جوادی

کارشناس نیمه وقت
دکترای علوم اجتماعی و اکوتوریسم
محمد حاتمی

محمد حاتمی

کارشناس تمام وقت
کارشناس گروه آب، عمران و پدافند غیر عامل
محمدرضا اخوان

محمدرضا اخوان

کارشناس نیمه وقت
کارشناس ارشد گردشگری، کارشناس جنگلداری
ایده زرسازی

ایده زرسازی

کارشناس تمام وقت
کارشناس شیمی و بهداشت حرفه ای
ناصر صیادیان

ناصر صیادیان

کارشناس تمام وقت
کارشناس گروه آب
مصطفی درویشی

مصطفی درویشی

تکنسین تمام وقت
تکنسین گروه نقشه برداری و آب
سروش مدبری

سروش مدبری

کارشناس نیمه وقت
دکترای زمین شناسی با تخصص زیست محیطی، مشاور گروه محیط زیست
تورج نژادی حسن

تورج نژادی حسن

کارشناس تمام وقت
کارشناس گروه اقتصاد
پانته آ نعمتی

پانته آ نعمتی

کارشناس نیمه وقت
کارشناس روابط بین الملل
مجتبی محسنی کیا

مجتبی محسنی کیا

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد شیلات
محمد بشارتی

محمد بشارتی

مسئول بخش HSE
مهدی میرزایی

مهدی میرزایی

کارشناس نیمه وقت
فوق دکترای منابع آب، مشاور گروه آب
شاهین هاشمی مقدم

شاهین هاشمی مقدم

کارشناس تمام وقت
کارشناس مکانیک طراحی جامدات
سیدمجید کریمی نیا

سیدمجید کریمی نیا

کارشناس تمام وقت
کارشناس خاک شناسی
سامیل جبرائیلی

سامیل جبرائیلی

کارشناس تمام وقت
کارشناس گروه آب و محیط زیست
ایرج پورنوروز

ایرج پورنوروز

کارشناس تمام وقت
کارشناس آب
پژمان مشین چی

پژمان مشین چی

کارشناس تمام وقت
کارشناس گروه کشاورزی
علیرضا الوند

علیرضا الوند

کارشناس تمام وقت
کارشناس حقوق
آرش احمدی الموتی

آرش احمدی الموتی

کارشناس تمام وقت
کارشناس مکانیک طراحی جامدات
هادی غلام

هادی غلام

کارشناس نیمه وقت
کارشناس نقشه برداری
آرمین احمدی الموتی

آرمین احمدی الموتی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد عمران آب، عضو گروه پدافند غیر عامل
سیدعلیرضا افتخار نبوی طباطبایی

سیدعلیرضا افتخار نبوی طباطبایی

کارشناس تمام وقت
سرپرست بخش GIS، کارشناس ارشد مکانیزاسیون کشاورزی
مرجان سادات صموتی

مرجان سادات صموتی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد محیط زیست منابع آب، عضو گروه پدافند غیر عامل
محمد ملک محمدی معمار

محمد ملک محمدی معمار

کارشناس تمام وقت
کارشناس مهندسی تکنولوژی برق، شبکه های انتقال و توزیع
فرشاد نوروزی

فرشاد نوروزی

مدیر مالی و حسابداری
سمیه صمیمی

سمیه صمیمی

کارشناس نیمه وقت
کارشناس ارشد محیط زیست، عضو گروه آب و محیط زیست
مهرنوش اقتداری

مهرنوش اقتداری

کارشناس تمام وقت
دکترای هواشناسی کشاورزی
رسول رحیم پور

رسول رحیم پور

کارشناس تمام وقت
کارشناس آبیاری
رضا میرزاابراهیمی

رضا میرزاابراهیمی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد اقتصاد
مریم آقاجانی

مریم آقاجانی

امور اداری
جلیل کیانی

جلیل کیانی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد سنجش از دور
آزاد آقاجانی

آزاد آقاجانی

کارشناس تمام وقت
کارشناس مکانیک حرارت و سیالات
محمد صادقی

محمد صادقی

کارشناس نیمه وقت
کارشناس آبخیزداری
مهسا تشکر

مهسا تشکر

کارشناس نیمه وقت
پسا دکترای ژئوشیمی - محیط زیست
علیرضا سلیمانی ایرانشاهی

علیرضا سلیمانی ایرانشاهی

کارشناس تمام وقت
کارشناس گروه آب
مریم سادات میرمحمدصادقی

مریم سادات میرمحمدصادقی

کارشناس تمام وقت
کارشناس گروه آب
لیلا بیگ محمدی

لیلا بیگ محمدی

کارشناس پروژه
محمدرضا صارمی

محمدرضا صارمی

کارشناس تمام وقت
سرپرست انیمیشن و سه بعدی سازی
سمانه غلام

سمانه غلام

کارشناس نیمه وقت
کارشناس عمران
امیرحسین معین الدین

امیرحسین معین الدین

عضو هیئت مدیره
دانشجوی دکتری آبخیزداری
سیاوش یحیایی

سیاوش یحیایی

کارشناس تمام وقت
کارشناس عمران
عباس دشتی

عباس دشتی

کارشناس تمام وقت
کارشناس گروه آب
شاهین افشار

شاهین افشار

سرپرست انفورماتیک
سرپرست انفورماتیک
سپیده مدنی

سپیده مدنی

کارشناس نیمه وقت
کارشناس ارشد معماری و برنامه ریزی
پردیس یعقوبی

پردیس یعقوبی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد محیط زیست منابع طبیعی
کامران کوهستانی

کامران کوهستانی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد عمران سازه های دریایی
مهدی جعفری خرمی

مهدی جعفری خرمی

کارشناس تمام وقت
کارشناس حقوق
نرگس کفایتی

نرگس کفایتی

کارشناس تمام وقت
کارشناس بخش آب و مناقصات
کیمیا میرزایی متین

کیمیا میرزایی متین

مدیر امور قراردادهای بین المللی
کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار
مهسا لشگری

مهسا لشگری

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد محیط زیست و فضای سبز
دلارام اشتری

دلارام اشتری

کارشناس نیمه وقت
دکترای شهرسازی، کارشناس گروه گردشگری
منیژه طالبی

منیژه طالبی

کارشناس تمام وقت
دکترای علوم جنگل
لقمان قادرمزی

لقمان قادرمزی

کارشناس تمام وقت
کارشناس آی تی
محمد حسن لی

محمد حسن لی

کارشناس تمام وقت
مسئول تحقیق و توسعه، دانشجوی دکتری آبیاری و زهکشی
سعید احمدپور

سعید احمدپور

امور اداری
هدیه طهماسبی

هدیه طهماسبی

کارشناس تمام وقت
سرپرست امور مناقصات، کارشناس ارشد سازه های آبی
حمید محمودی

حمید محمودی

کارشناس تمام وقت
کارشناس حقوق
صالح باقری

صالح باقری

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد مدیریت کشاورزی
شهربانو عباسی

شهربانو عباسی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد آبخیزداری
یداله اسدی

یداله اسدی

کارشناس تمام وقت
کارشناس عمران
بهرام محمدی

بهرام محمدی

امور مالی و حسابداری
فاطمه پوراسماعیلی

فاطمه پوراسماعیلی

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد آب و سازه های هیدرولیکی
مهسا حق نژاد

مهسا حق نژاد

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد عمران، گرایش سد و شبکه
محسن خواجه ای

محسن خواجه ای

کارشناس تمام وقت
دانشجوی کارشناسی ارشد عمران منابع آب
مهدی اخوان

مهدی اخوان

کارشناس نیمه وقت
کارشناس ارشد معماری
سینا یحیایی

سینا یحیایی

کارشناس تمام وقت
کارشناس شهرسازی
عماد مهران

عماد مهران

کارشناس تمام وقت
دانشجوی کارشناسی ارشد عمران
سیده نگار ستاره رضایی

سیده نگار ستاره رضایی

امور مالی و حسابداری
نیلوفر نظری پور

نیلوفر نظری پور

امور مالی و حسابداری
حسین امامی

حسین امامی

کارشناس تمام وقت
کارشناسی ارشد آبخیزداری
فرشید فرهادی

فرشید فرهادی

کارشناس تمام وقت
کارشناسی مهندسی کامپیوتر
ندا حیدری

ندا حیدری

کارشناس تمام وقت
کارشناس ارشد آبیاری و زهکشی
امیر خلیل زاده

امیر خلیل زاده

کارشناس تمام وقت
دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی